System topienia śniegu i lodu na podjazdach

System topienia śniegu i lodu Comfort Heat umożliwia bezpieczne poruszanie się i jazdę podczas okresu zimowego oraz zapobiega uszkodzeniom budynków spowodowanych przez lód i śnieg.

Topienie śniegu i lodu

System topienia śniegu i lodu na podjazdach

System topienia śniegu i lodu Comfort Heat jest w pełni zautomatyzowany. Termostat ETO2 automatycznie dostosowuje się do wymagań topienia i włącza ogrzewanie, gdy jest to niezbędne. Dzięki temu obszar ogrzewany nigdy nie jest oblodzony, ani zaśnieżony. Takie czynności, jak odśnieżanie czy solenie już nigdy nie muszą być stosowane, a wszelkie uszkodzenia spowodowane zamarzaniem nie stanowią już żadnego problemu.

Ekonomiczne ogrzewanie

Zastosowanie termostatów ETO2 i ETR2Comfort Heat z czujnikami wilgoci i temperatury gwarantuje optymalne zużycie energii. Koszty instalacji i obsługi systemu topienia śniegu i lodu Comfort Heat są nieporównywalnie mniejsze niż koszty odśnieżania i zasalania powierzchni. Ponadto można wykluczyć wszelkie koszty spowodowane uszkodzeniami przez śnieg, lód czy sól.

Zastosowanie przy każdym rodzaju nawierzchni

System topienia śniegu i lodu Comfort Heat doskonale nadaje się do zastosowania przy każdego rodzaju nawierzchni np. asfaltu, betonu czy też płyt chodnikowych. Ogrzewanie podłogowe można również zainstalować pod parkingiem, podjazdem, schodami zewnętrznymi czy też pod powierzchnią załadunkową bądź na moście.